top of page

חוות דעת כלכלית לבית המשפט

ושירותי עד מומחה.

התקשר 052-2694828

או השאר פרטים

לקוחותינו ממליצים

ברצוני להודות על ליווי קבוצת אופל באלנס במשך השנים האחרונות במהלכים המשמעותיים שעברה הקבוצה (כניסה לבורסה ומיזוג פעילות). תמיד ידעתם להיות זמינים בכל שעה, לבצע את הערכות השווי לשביעות רצונם של הדירקטוריון וההנהלה, תוך שמירה על מקצועיות ועמידה בלוחות זמנים צפופים.

אבי טבת, סמנכ"ל כספים 

קבוצת אופל באלנס

חברת ס.ק.א ייעוץ כלכלי בע"מ

חברת ס.ק.א ייעוץ כלכלי בע"מ הנה חברת בוטיק דינאמית מובילה בתחומה, המתמחה בייעוץ עסקי וכלכלי לחברות ציבוריות ופרטיות בארץ ובחו"ל.

לאורך השנים צברה החברה מוניטין רב בפיתוח עסקי, ליווי עסקאות ומיזוגים ורכישות.

 החברה מספקת קשת רחבה של שירותים מקצועיים, בין היתר חוות דעת כלכליות, הערכות שווי, תוכניות עסקיות, בניית אסטרטגיה עסקית וגיבוש פתרונות אינטגרטיביים מגוונים, כאלה התפורים לצרכים ולאתגרים הייחודיים ללקוחות ולענף בו הם פועלים.

החזון המנתב את החברה מיום הקמתה הוא להוביל את תחום הליווי הכלכלי, תוך יישום ערכי הליבה של החברה: תודעת שירות גבוהה, דיוק ודייקנות, השקעה בטיפוח צוות מקצועיואדיב, שאיפה למצוינות ושיפור מתמיד.

הערך המוסף של החברה הוא בכך, שכל העבודות מבוצעות על ידי רואי-חשבון מוסמכים, מנוסים בעבודה ובייצוג מול רשות ני"ע, רשויות המס, בתי המשפט ומשרדי ממשלה אחרים. והכל נעשה בזמינות מלאה, ביצוע מהיר ויעיל.

חוות דעת כלכלית הנכתבת על ידי רואה חשבון מומחה

חוות דעת כלכלית הנכתבת על ידי מומחה נדרשת נדרשת מבית המשפט בהליכים שונים ולמטרות שונות כגון:

 

  • חוות דעת מומחה, רואה חשבון לבדיקת אובדן ופגיעה במוניטין, אובדן יכולת הכנסה של העסק ונזקים כלכליים.

  • חוות דעת רואה חשבון לבית משפט, למטרת בדיקת הפסדי שכר ורווחים בגין הפרת חוזה.

  • חוות דעת כלכלית לפתירת מחלוקות חשבונאיות וכספיות בעקבות סכסוכים בין בעלי מניות ושותפים.

  • חוות דעת מומחה כלכלי לבדיקת התחשבנות כספית בין בני זוג בעת היפרדות. 

  • חוות דעת כלכלית עשויה להדרש לבקשת בית המשפט או מטעם אחד בצדדים.

חוות דעת כלכלית משמשת גם בפנייה למשרדים ממשלתיים.

 

לצורך כתיבת חוות דעת רואה חשבון לבית המשפט נדרשת מיומנות רבה וידע מקצועי נרחב, לחוות הדעת הכלכלית על פי רוב הכרעה משפעת על הכרעת הדין בבית במשפט.

רואה החשבון שכתב אל חוות הדעת הכלכלית נדרש להתייצב בבית המשפט למתן עדות וחקירה נגדית.

חוות דעת רואה חשבון מומחה

      התקשר 052-2694828

או השאר פרטים

עבודתנו בתקשורת
אקזיט הגיימינג השוודי של פיני זהבי ואלי עזור

המצטרפת החדשה למועדון החברות הציבוריות הנסחרות בעולם היא חברת הגיימינג Aspire Global, שהשלימה היום הנפקה בשבדיה. הבורסה שבה הונפקה אספייר היא First North - בורסת המשנה של הבורסות הסקנדינביות, הנמצאות בבעלות של בורסת נאסד"ק, ומיועדת לחברות צמיחה.

BBB רוכשת את רשת ההמבורגרים מוזס ב-35 מיליון שקל

לאחר שמצד מוזס הכחישו במשך חודשים ארוכים את דבר המו"מ, נחתמה העסקה במסגרתה היא נרכשת על ידי BBB. בכוונת החברה להמשיך לתחזק את שני המותגים. העסקה כוללת את 11 סניפי רשת מוזס, 6 מהם בבעלותה ו-5 בזכיינות. המו"מ בין הצדדים נמשך חודשים ארוכים .

ערוץ 10 ניצל: נחתם ההסכם להעברת הערוץ לקבוצת RGE

ערוץ 10 ניצל סופית: בעלי המניות של ערוץ 10, יוסי מימן וארנון מילצ'ן, חתמו על הסכם העברת השליטה בערוץ לקבוצת RGE של אביב גלעדי, משפחת רקנאטי ולן בלווטניק. בנוסף, היום (ג') בשעות אחר-הצהריים הושגו הבנות עם בנק לאומי, שיעניק מימון לעסקה.

אבי כץ ורשת קופיקס בדרך לבורסה: במגעים למיזוג עם השלד הבורסאי אגרי

רשת הקפה המוזלת קופיקס המנוהלת על ידי אבי כץ וגיל אונגר רוצים להגיע לבורסה. השניים מתכננים ליצוק את הפעילות אשר מונה למעלה מ-70 סניפים אל תוך השלד הבורסאי {אגרי}. מניות החברה נמצאות כעת בהפסקת מסחר לקראת פרסום מידע מהותי. 

dvtel נמכרה ב־92 מיליון דולר

חברת מערכות האבטחה הישראלית-אמריקאית דיביטל 

נמכרה בשבוע שעבר תמורת 92 מיליון דולר לחברת ציוד האבטחה Flir (פליר), כך נודע ל"כלכליסט". דיביטל היא חברה אמריקאית, אך מייסדיה, הנהלתה ועובדי המו"פ שלה הם ישראלים. היא נוסדה על ידי ירון איתן בניו ג'רזי ב־2002, מנוהלת על ידי הישראלי יואב שטרן ומרכז הפיתוח שלה ממוקם בראש העין ומועסקים בו 65 עובדים.
 

  חוות דעת כלכלית ✔ חוות דעת רואה חשבון מומחה✔ 
  רואה חשבון מומחה ✔ חוות דעת מומחה כלכלי ✔ חוות דעת לבית משפט ✔ חוות דעת מומחה איזון משאבים ✔

Thanks! Message sent.

תודה, ניצור קשר בהקדם

bottom of page