top of page

הערכת שווי חברה

ושירותי עד מומחה

התקשר 052-2694828

או השאר פרטים

לקוחותינו ממליצים

ברצוני להודות על ליווי קבוצת אופל באלנס במשך השנים האחרונות במהלכים המשמעותיים שעברה הקבוצה (כניסה לבורסה ומיזוג פעילות). תמיד ידעתם להיות זמינים בכל שעה, לבצע את הערכות השווי לשביעות רצונם של הדירקטוריון וההנהלה, תוך שמירה על מקצועיות ועמידה בלוחות זמנים צפופים.

אבי טבת, סמנכ"ל כספים 

קבוצת אופל באלנס

חברת ס.ק.א ייעוץ כלכלי בע"מ

חברת ס.ק.א ייעוץ כלכלי בע"מ הנה חברת בוטיק דינאמית מובילה בתחומה, המתמחה בייעוץ עסקי וכלכלי לחברות ציבוריות ופרטיות בארץ ובחו"ל.

לאורך השנים צברה החברה מוניטין רב בפיתוח עסקי, ליווי עסקאות ומיזוגים ורכישות.

 החברה מספקת קשת רחבה של שירותים מקצועיים, בין היתר חוות דעת כלכליות, הערכות שווי, תוכניות עסקיות, בניית אסטרטגיה עסקית וגיבוש פתרונות אינטגרטיביים מגוונים, כאלה התפורים לצרכים ולאתגרים הייחודיים ללקוחות ולענף בו הם פועלים.

החזון המנתב את החברה מיום הקמתה הוא להוביל את תחום הליווי הכלכלי, תוך יישום ערכי הליבה של החברה: תודעת שירות גבוהה, דיוק ודייקנות, השקעה בטיפוח צוות מקצועי ואדיב, שאיפה למצוינות ושיפור מתמיד.

הערך המוסף של החברה הוא בכך, שכל העבודות מבוצעות על ידי רואי-חשבון מוסמכים, מנוסים בעבודה ובייצוג מול רשות ני"ע, רשויות המס, בתי המשפט ומשרדי ממשלה אחרים. והכל נעשה בזמינות מלאה, ביצוע מהיר ויעיל.

הערכות שווי חברות

 התקשר 052-2694828

או השאר פרטים

צוות הערכות שווי בחברה שלנו מורכב מאנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, בעלי ניסיון רב בהערכת שווי חברות ציבוריות ופרטיות בארץ ובחו"ל. זאת תוך עמידה בתקני החשבונאות המקובלים בישראל ובעולם ושימוש בכלים יצירתיים והבנה עסקית עמוקה.

בנוסף לעבודות הערכת שווי חברות מגוונות לצרכים שונים, לשותפי החברה ידע וניסיון עשיר בהליכים משפטיים ורגולטורים בישראל ומחוץ לה והם רשומים כעדים כלכליים מומחים בבתי המשפט.  

במהלך השנים העניקו השותפים חו"ד בהיבטים חשבונאיים, כלכליים, פיננסים ומיסויים, חוות דעת הוגנות (fairness opinions), תביעות נזיקין כלכליות, חוות דעת בהליכי בוררות וגישור ועוד.

כחלק מהחזון של החברה להוביל את תחום הליווי והייעוץ הכלכלי משמשים שותפי החברה גם כמרצים לתחום הערכות שווי חברה במכון להשתלמות שופטים ובפורומים משפטיים שונים.

מחלקת הערכות שווי חברה מבצעת עבודות למגוון רחב של נכסים פיננסיים מוחשיים (ניירות ערך, מניות, אופציות וכד') ולנכסים פיננסיים בלתי מוחשיים (מוניטין, פטנטים, סימן מסחרי והתחייבויות שונות).

הערכת שווי חברה

הערכות שווי חברות משמש למגוון צרכים: 

הערכת שווי חברות ושותפויות

הערכות שווי לצרכים עסקיים (מיזוג, השקעה, רכישה רה-ארגון), לצורך ביצוע עסקאות בעלי עניין בחברות ציבוריות וכו׳

תשלומי איזון בין שותפים או בני זוג

כאשר בבסיס ההיפרדות עומדות מניות חברה בלתי סחירות או פעילות עסקית, נדרשת הערכת שווי לצורך ביצוע האיזון הדרוש בין הצדדים.

עבודות שערוך לבחינה לירידת ערך מוניטין

( IAS 36, FAS 141/142 ,BCV)

הערכות שווי אופציות ומכשירים מורכבים, הערכות שווי אופציות לעובדים ונושאי משרה

(מודל Black  & Scholes, מודל בינומי, מונטה קרלו וכו')

הערכת שווי הוגן של אופציות

המונפקות למנהלים ולבעלי המניות וכן הערכת שווי של אופציות המונפקות ע"י מחזיקי המניות הנסחרות בשוק ההון וכן, הערכות שווי אופציות לעובדים (בחברה פרטית- 409A, בחברה ציבורית- IFRS2, ASC817)

הערכות שווי לצורכי מס

ביצוע עבודה במהלכים של מכירת מניות, העברת פעילות מיחיד לחברה וכד' לצורך גיבוי העסקה ושוויה. לעיתים המהלך נעשה במסגרת פרה-רולינג מול מס הכנסה ולעיתים הוא נעשה כגיבוי לעת הצורך.

הערכת שווי נכסים ומכשירים פיננסיים

על החברה להעריך מדי תקופה את שוויים ההוגן של נכסים פיננסים שברשותה (התחייבויות פיננסיות,  אג"ח, הלוואות, חובות, מענקים וכד' )

עבודתנו בתקשורת
השוק נפתח: משרד הבריאות העניק רישיון ל-40 חוות לגידול קנאביס רפואי

על רקע חוק אי-ההפללה וההמלצות להקל על תנאי השימוש של החולים הזכאים, הוכפל פי שישה מספר הרשיונות לגידול הסם לצרכים רפואיים: "בשורה של ממש לחקלאים ולאזרחים". השר ליצמן תמך לאחרונה בייצוא קנאביס לחו"ל.

אקזיט הגיימינג השוודי של פיני זהבי ואלי עזור

המצטרפת החדשה למועדון החברות הציבוריות הנסחרות בעולם היא חברת הגיימינג Aspire Global, שהשלימה היום הנפקה בשבדיה. הבורסה שבה הונפקה אספייר היא First North - בורסת המשנה של הבורסות הסקנדינביות, הנמצאות בבעלות של בורסת נאסד"ק, ומיועדת לחברות צמיחה.

BBB רוכשת את רשת ההמבורגרים מוזס ב-35 מיליון שקל

לאחר שמצד מוזס הכחישו במשך חודשים ארוכים את דבר המו"מ, נחתמה העסקה במסגרתה היא נרכשת על ידי BBB. בכוונת החברה להמשיך לתחזק את שני המותגים. העסקה כוללת את 11 סניפי רשת מוזס, 6 מהם בבעלותה ו-5 בזכיינות. המו"מ בין הצדדים נמשך חודשים ארוכים .

ערוץ 10 ניצל: נחתם ההסכם להעברת הערוץ לקבוצת RGE

ערוץ 10 ניצל סופית: בעלי המניות של ערוץ 10, יוסי מימן וארנון מילצ'ן, חתמו על הסכם העברת השליטה בערוץ לקבוצת RGE של אביב גלעדי, משפחת רקנאטי ולן בלווטניק. בנוסף, היום (ג') בשעות אחר-הצהריים הושגו הבנות עם בנק לאומי, שיעניק מימון לעסקה.

אבי כץ ורשת קופיקס בדרך לבורסה: במגעים למיזוג עם השלד הבורסאי אגרי

רשת הקפה המוזלת קופיקס המנוהלת על ידי אבי כץ וגיל אונגר רוצים להגיע לבורסה. השניים מתכננים ליצוק את הפעילות אשר מונה למעלה מ-70 סניפים אל תוך השלד הבורסאי {אגרי}. מניות החברה נמצאות כעת בהפסקת מסחר לקראת פרסום מידע מהותי. 

dvtel נמכרה ב־92 מיליון דולר

חברת מערכות האבטחה הישראלית-אמריקאית דיביטל 

נמכרה בשבוע שעבר תמורת 92 מיליון דולר לחברת ציוד האבטחה Flir (פליר), כך נודע ל"כלכליסט". דיביטל היא חברה אמריקאית, אך מייסדיה, הנהלתה ועובדי המו"פ שלה הם ישראלים. היא נוסדה על ידי ירון איתן בניו ג'רזי ב־2002, מנוהלת על ידי הישראלי יואב שטרן ומרכז הפיתוח שלה ממוקם בראש העין ומועסקים בו 65 עובדים.
 

 הערכת שווי חברה ✔ הערכות שווי חברה ✔ 

  הערכת שווי חברה פרטית ✔ הערכת שווי עסק ✔

Thanks! Message sent.

תודה, ניצור קשר בהקדם

bottom of page